Lektori

Najväčší experti z oboru

Lektori

jakub-cech
Jakub Čech

CEO a zakladateľ - Daren & Curtis

Dlhoročné skúsenosti z marketingu Jakub uplatňuje vo svojej agentúre daren&curtis, v ktorej svojím klientom pomáha s komunikačnou marketingovou stratégiou, tvorbou designu a zvyšovaním povedomia o značke. Tiež má dlhoročné skúsenosti vedením workshopov na túto tému.
kamil-aujesky
Kamil Aujeský

CEO a zakladateľ - samsiDigital

Okrem toho, že vedie svoju digitálnu agentúru samsiDigital, má Kamil ako Google Partners Trainer na starosti vzdelávanie jednotlivcov a firiem v oblasti digitálneho marketingu. Pravidelne organizuje Digitálny Štvrtok a natáča nové diely Marketing Backstage.
jan-laurencik
Ján Laurenčík

CEO - Basta Digital / PizzaSEO

Ján vedie úspešnú agentúru Basta Digital a má 11 rokov skúseností s komplexnými stratégiami v online marketingu pre ambicióznych klientov zo segmentov ecommerce, cestovný ruch či B2B. Je špecialistom na technické aspekty online reklamy a digitálnu analytiku.
peter-nemcok
Peter Nemčok

Spoluzakladateľ - Webikon a Paralelna Polis

Peter je zakladateľom WordPress komunity na Slovensku, profesionálny konzultant a školiteľ, jeho firma bola prvá na SR, ktorá poskytovala tvorbu webu pomocou WordPressu. Veľký evangelista pre bitcoiny a blockchain technológie. Naučí nás jednoducho vytvárať weby a eshopy.
Tomáš Papranec

Digital Marketing Consultant

Tomáš pôsobí v PS:Digital od jeho založenia a jeho rukami prešli desiatky klientov. Patria medzi nich napríklad Chivas Regal, VW Slovakia, Polus City Center či WWF (Svetový fond na ochranu prírody). Jeho špecializáciou a vášňou je najmä stratégia a komunikácia na Facebooku.
peter-sebo
Peter Šebo

CDO a zakladateľ - PS:Digital

Pracoval ako redaktor pre digitálny marketing v Stratégiách, bol digitálny riaditeľ vydavateľstva Sanoma Magazines a teraz riadi svoju úspešnú digitálnú agentúru PS:Digital. Je tvorcom a organizátorom najväšej slovenskej digitálnej konferencie Digital RULEZZ.
Jana Malaga

Managing Director - Content Agency

Janka je zakladateľkou Asociácie blogerov, vedie úspešnú digitálnu agentúru zameranú na obsahové stratégie, tvorbu obsahu, public relations a tiež na spolupráce so slovenskými a českými influencermi. Janka je tiež Google Certified Trainer pre vzdelávanie.
maros-hamorsky
Maroš Hamorský

Creative Team Leader - ZARAGUZA

Je copywriter a idea maker s viac ako 6 ročnými skúsenosťami z rôznych agentúr, no už dlhodobo pôsobí v Zaraguze na pozícii Creative Team Leader. Podieľal sa na kampaniach, ktoré získali viac ako 60 ocenení za kreativitu. Je členom ADC Slovakia a Europe.
Miroslav Reiter

Profesionálny lektor

Programátor a marketér, ktorý mudruje vo vlastnej vzdelávacej spoločnosti IT Academy. Je certifikovaný tréner spoločností Google, Microsoft a Axelos. Má na konte 102 certifikácii a 3628 vyškolených účastníkov. Špecializuje sa na automatizáciu a analytiku.
filip-kuna
Filip Kuna

Riaditeľ - STROSSLE Slovensko

Riaditeľ slovenskej a českej pobočky Strossle.com, content recommendation platformy zameranej na personalizáciu a native ads. Je členom správnej rady IAB Slovakia – združenie internetovej reklamy a na Slovensko priniesol boom v podobe natívnej reklamy.
libor-topercer
Libor Toporcer

Campaigns strategist - Invelity

Z mladého nadšenca online reklamy sa vypracoval na stratéga kampaní a certifikovaného špecialistu, ktorý je expertom na PPC reklamu (Facebook, Google, e-commerce) pre klientov z rôznych segmentov. Každá kampaň, na ktorej pracuje, sa zlepší minimálne o 30 %.
martin-krupa
Martin Krupa

CEO a zakladateľ - ui42

Založil webovú agentúru ui42, ktorá je lídrom vo webových technológiách na Slovensku. Je expertom na user experience (UX) alebo usability. Propaguje použiteľnosť webov a aplikácii a je autorom niekoľkých kníh o tvorbe e-shopov. Vedie aj odborné workshopy.
Filip Škultéty

Founder & CEO - Glidy

Filip v mladom veku objavil svoj talent a zanietenie pre online marketing. Už na strednej škole pracoval pre digitálnu agentúru, svoje skúsenosti obohatil v Prahe a vrátil sa na SR aby založil vlastnú digitálnu agentúru. Je špecialistom na SEO a marketing pre vyhľadávače.
oliver-jakubik
Oliver Jakubík

Business Skills Trainer

Ako tréner viedol firemné školenia, zážitkové workshopy a verejné prednášky pre viac 5000 účastníkov, s celkovým priemerným ratingom spokojnosti viac ako 95%. Verí, že úspešná prednáška či prezentácia je kombináciou priateľskej atmosféry a atraktívneho obsahu.
martina-sokolikova
Martina Sokolíková

Manager - Grow with Google

Po štúdiu marketingu na FMUK, Martina pracovala pre viacero startupov v Nemecku a na Slovensku. Od roku 2015 pracuje pre slovenskú pobočku Google, najprv ako koordinátorka programu Google Partners a momentálne vedie vzdelávaciu iniciatívu Grow with Google na Slovensku.
Pavol Minár

Founder Inspirations Minar

Pavol je reklamný stratég a marketingový konzultant pracujúci pre klientov v Európe a vo svete. Je držiteľ množstva cien za efektivitu marketingovej komunikácie (EFFIE) na Slovensku a v Rumunsku, Zlatej EFFIE a Zlatého klinca. Prednáša na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM.
Tatiana Uličná

Digital Marketing Consultant

Tatiana je vyštudovaná novinárka, ale prácu v spravodajskej televízii vymenila za klientske Instagramy. V PS:Digital sa venuje najmä plánovaniu, kreatíve a stratégií na instagrame, a tiež nastaveniu a správe klientských účtov, či školeniam pre začiatočníkov aj pokročilých.
Martin Woska

Chief Creative - TRIAD Advertising

Martin je spolumajiteľ a Chief Creative & Strategy Officer TRIADu, je prezidentom klubu najoceňovanejších kreatívcov Slovenska - ADC. Je držiteľom vyše 80-tich domácich aj zahraničných ocenení za kreativitu a efektivitu, okrem iného aj za výnimočný prínos v digital marketingu na SR.

Registrácia je otvorená
do 31. 8. 2020

CHCEM TAM BYŤ