Lektori

Najväčší experti z oboru

Lektori

Ján Laurenčík

Managing Director v Basta digital

Ján vedie poprednú online marketingovú agentúru Basta digital. Má 14 rokov skúseností s komplexnými stratégiami v online marketingu pre ambicióznych klientov zo segmentov ecommerce, cestovného ruchu či B2B. Je špecialistom na technické aspekty online reklamy a digitálnu analytiku.
Michal Pastier

Group Creative Director and spolumajiteľ v ZARAGUZA and GoBigname

Spolumajiteľ a kreatívny riaditeľ agentúr Zaraguza Bratislava, Zaraguza Praha a naming agentúry Big Name Theory. Vďaka Michalovi získala Zaraguza najprestížnejšie ceny ako Silver Facebook Studio Award alebo EFFIE AWARDS CZ a ďalších 70 ocenení.
kamil-aujesky
Kamil Aujeský

CEO a zakladateľ - samsiDigital

Okrem toho, že vedie svoju digitálnu agentúru samsiDigital, má Kamil ako Google Partners Trainer na starosti vzdelávanie jednotlivcov a firiem v oblasti digitálneho marketingu. Pravidelne organizuje Digitálny Štvrtok a natáča nové diely Marketing Backstage.
peter-nemcok
Peter Nemčok

Spoluzakladateľ - Webikon a Paralelna Polis

Peter je zakladateľom WordPress komunity na Slovensku, profesionálny konzultant a školiteľ, jeho firma bola prvá na SR, ktorá poskytovala tvorbu webu pomocou WordPressu. Veľký evangelista pre bitcoiny a blockchain technológie. Naučí nás jednoducho vytvárať weby a eshopy.
Tomáš Papranec

Digital Marketing Consultant

Tomáš pôsobí v PS:Digital od jeho založenia a jeho rukami prešli desiatky klientov. Patria medzi nich napríklad Chivas Regal, VW Slovakia, Polus City Center či WWF (Svetový fond na ochranu prírody). Jeho špecializáciou a vášňou je najmä stratégia a komunikácia na Facebooku.
jozef-lukajka
Jozef Lukajka

Zakladateľ portálu Zodpovednýpodnikateľ.sk

Je riadiaci advokát s 10-ročnou praxou a zakladateľ vzdelávacieho a poradenského portálu Zodpovednýpodnikateľ.sk. Zastupuje klientov a edukuje verejnosť v oblasti e-commerce práva, GDPR a digitalizácie.
peter-sebo
Peter Šebo

CDO a zakladateľ - PS:Digital

Pracoval ako redaktor pre digitálny marketing v Stratégiách, bol digitálny riaditeľ vydavateľstva Sanoma Magazines a teraz riadi svoju úspešnú digitálnú agentúru PS:Digital. Je tvorcom a organizátorom najväčšej slovenskej digitálnej konferencie Digital RULEZZ.
Jana Malaga

Managing Director - Content Agency

Janka je zakladateľkou Asociácie blogerov, vedie úspešnú digitálnu agentúru zameranú na obsahové stratégie, tvorbu obsahu, public relations a tiež na spolupráce so slovenskými a českými influencermi. Janka je tiež Google Certified Trainer pre vzdelávanie.
maros-hamorsky
Maroš Hamorský

Creative Team Leader - ZARAGUZA

Je copywriter a idea maker s viac ako 6-ročnými skúsenosťami z rôznych agentúr, no už dlhodobo pôsobí v Zaraguze na pozícii Creative Team Leader. Podieľal sa na kampaniach, ktoré získali viac ako 60 ocenení za kreativitu. Je členom ADC Slovakia a Europe.
jakub-cech
Jakub Čech

CEO a zakladateľ - Daren & Curtis

Dlhoročné skúsenosti z marketingu Jakub uplatňuje vo svojej agentúre daren&curtis, v ktorej svojím klientom pomáha s komunikačnou marketingovou stratégiou, tvorbou designu a zvyšovaním povedomia o značke. Tiež má dlhoročné skúsenosti s vedením workshopov na túto tému.
ptacin
Jakub Ptačin

CEO a zakladateľ - štúdio Echt

Dizajnér a nadšený kreatívec, ktorý stojí na čele štúdia Echt a rozbehol ďalšie úspešné projekty ako sieť second-handov Nosene, Slovensko.Digital, konferenciu By Design či turistický portál Hikemates. Medzi jeho klientov patrí Innovatrics, Telekom, Finstat alebo StartupAwards.
igor-toth
Igor Tóth

Riaditeľ marketingu - O2 Slovakia

Riaditeľ marketingu v O2 Slovakia a držiteľ ocenenia Marketér roka 2017. Je spoluzakladateľom a členom prezídia občianskeho združenia Ľudia z marketingu. Pôsobí ako lektor na vysokých školách a rôznych konferenciách. So svojimi cennými skúsenosťami pomáha aj neziskovkám.
filip-kuna
Filip Kuna

Riaditeľ - STROSSLE Slovensko

Riaditeľ slovenskej a českej pobočky Strossle.com, content recommendation platformy zameranej na personalizáciu a native ads. Je členom správnej rady IAB Slovakia – združenie internetovej reklamy a na Slovensko priniesol boom v podobe natívnej reklamy.
libor-topercer
Libor Toporcer

Campaigns strategist - Invelity

Z mladého nadšenca online reklamy sa vypracoval na stratéga kampaní a certifikovaného špecialistu, ktorý je expertom na PPC reklamu (Facebook, Google, e-commerce) pre klientov z rôznych segmentov. Každá kampaň, na ktorej pracuje, sa zlepší minimálne o 30 %.
martin_krupa
Martin Krupa

CEO a zakladateľ - ui42

Založil webovú agentúru ui42, ktorá je lídrom vo webových technológiách na Slovensku. Je expertom na user experience (UX) alebo usability. Propaguje použiteľnosť webov a aplikácií a je autorom niekoľkých kníh o tvorbe e-shopov. Vedie aj odborné workshopy.
Filip Škultéty

Founder & CEO - Glidy

Filip v mladom veku objavil svoj talent a zanietenie pre online marketing. Už na strednej škole pracoval pre digitálnu agentúru, svoje skúsenosti obohatil v Prahe a vrátil sa na SR, aby založil vlastnú digitálnu agentúru. Je špecialistom na SEO a marketing pre vyhľadávače.
oliver-jakubik
Oliver Jakubík

Business Skills Trainer

Ako tréner viedol firemné školenia, zážitkové workshopy a verejné prednášky pre viac ako 5000 účastníkov, s celkovým priemerným ratingom spokojnosti viac ako 95%. Verí, že úspešná prednáška či prezentácia je kombináciou priateľskej atmosféry a atraktívneho obsahu.
Pavol Minár

Founder Inspirations Minar

Pavol je reklamný stratég a marketingový konzultant pracujúci pre klientov v Európe a vo svete. Je držiteľ množstva cien za efektivitu marketingovej komunikácie (EFFIE) na Slovensku a v Rumunsku, Zlatej EFFIE a Zlatého klinca. Prednáša na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM.
Tatiana Uličná

Digital Marketing Consultant

Tatiana je vyštudovaná novinárka, ale prácu v spravodajskej televízii vymenila za klientske Instagramy. V PS:Digital sa venuje najmä plánovaniu, kreatíve a stratégii na Instagrame, a tiež nastaveniu a správe klientských účtov či školeniam pre začiatočníkov aj pokročilých.
Miroslav Reiter

Zakladateľ IT ACADEMY

Založil vzdelávacie centrum IT ACADEMY, ktorého služby využívajú klienti ako Panasonic, Finančná správa SR, IBM alebo Poštová banka. Je akreditovaný Microsoft a Google tréner. Má za sebou vyše 3000 vyškolených účastníkov a viac ako 40 certifikácií.
frantisek-kozacek
František Kozáček

Zakladateľ VIDEO ACADEMY

YouTube špecialista s viac ako 7-ročnými skúsenosťami a zakladateľ VIDEO ACADEMY, s ktorou pomáha podnikateľom efektívnejšie komunikovať. Je poradcom pre oblasť videa a pomohol vyrásť napríklad aj detskému kanálu Spievankovo, ktorý má aktuálne 1,07 mil. odberateľov.
Martin Woska

Chief Creative - TRIAD Advertising

Martin je spolumajiteľ a Chief Creative & Strategy Officer TRIADu, je prezidentom klubu najoceňovanejších kreatívcov Slovenska - ADC. Je držiteľom vyše 80-tich domácich aj zahraničných ocenení za kreativitu a efektivitu, okrem iného aj za výnimočný prínos v digital marketingu na SR.

Registrácia je otvorená
do 30. 9. 2020

CHCEM TAM BYŤ