Lektori

Najväčší experti z oboru

Lektori

Ján Laurenčík

Managing Director v Basta digital

Ján vedie poprednú online marketingovú agentúru Basta digital. Má 14 rokov skúseností s komplexnými stratégiami v online marketingu pre ambicióznych klientov zo segmentov ecommerce, cestovného ruchu či B2B. Je špecialistom na technické aspekty reklamy a digitálnu analytiku.
Michal Pastier

Group Creative Director and spolumajiteľ v ZARAGUZA and GoBigname

Spolumajiteľ a kreatívny riaditeľ agentúr Zaraguza Bratislava, Zaraguza Praha a naming agentúry Big Name Theory. Vďaka Michalovi získala Zaraguza najprestížnejšie ceny ako Silver Facebook Studio Award alebo EFFIE AWARDS CZ a ďalších 70 ocenení.
kamil-aujesky
Kamil Aujeský

CEO a zakladateľ - samsiDigital

Okrem toho, že vedie svoju digitálnu agentúru samsiDigital, má Kamil ako Google Partners Trainer na starosti vzdelávanie jednotlivcov a firiem v oblasti digitálneho marketingu. Pravidelne organizuje Digitálny Štvrtok a natáča nové diely Marketing Backstage.
peter-nemcok
Peter Nemčok

Spoluzakladateľ - Webikon a Paralelna Polis

Peter je zakladateľom WordPress komunity na Slovensku, profesionálny konzultant a školiteľ, jeho firma bola prvá na SR, ktorá poskytovala tvorbu webu pomocou WordPressu. Veľký evangelista pre bitcoiny a blockchain technológie. Naučí nás jednoducho vytvárať weby a eshopy.
Tomáš Papranec

Digital Marketing Consultant

Tomáš pôsobí v PS:Digital od jeho založenia a jeho rukami prešli desiatky klientov. Patria medzi nich napríklad Chivas Regal, VW Slovakia, Polus City Center či WWF (Svetový fond na ochranu prírody). Jeho špecializáciou a vášňou je najmä stratégia a komunikácia na Facebooku.
jozef-lukajka
Jozef Lukajka

Zakladateľ portálu Zodpovednýpodnikateľ.sk

Je riadiaci advokát s 10-ročnou praxou a zakladateľ vzdelávacieho a poradenského portálu Zodpovednýpodnikateľ.sk. Zastupuje klientov a edukuje verejnosť v oblasti e-commerce práva, GDPR a digitalizácie.
peter-sebo
Peter Šebo

CDO a zakladateľ - PS:Digital

Pracoval ako redaktor pre digitálny marketing v Stratégiách, bol digitálny riaditeľ vydavateľstva Sanoma Magazines a teraz riadi svoju úspešnú digitálnú agentúru PS:Digital. Je tvorcom a organizátorom najväčšej slovenskej digitálnej konferencie Digital RULEZZ.
Jana Malaga

Managing Director - Content Agency

Janka je zakladateľkou Asociácie blogerov, vedie úspešnú digitálnu agentúru zameranú na obsahové stratégie, tvorbu obsahu, public relations a tiež na spolupráce so slovenskými a českými influencermi. Janka je tiež Google Certified Trainer pre vzdelávanie.
maros-hamorsky
Maroš Hamorský

Creative Team Leader - ZARAGUZA

Je copywriter a idea maker s viac ako 6-ročnými skúsenosťami z rôznych agentúr, no už dlhodobo pôsobí v Zaraguze na pozícii Creative Team Leader. Podieľal sa na kampaniach, ktoré získali viac ako 60 ocenení za kreativitu. Je členom ADC Slovakia a Europe.
Miroslav Reiter

Zakladateľ IT ACADEMY

Založil vzdelávacie centrum IT ACADEMY, ktorého služby využívajú klienti ako Panasonic, Finančná správa SR, IBM alebo Poštová banka. Je akreditovaný Microsoft a Google tréner. Má za sebou vyše 3000 vyškolených účastníkov a viac ako 40 certifikácií.
Martin Woska

Chief Creative - TRIAD Advertising

Martin je spolumajiteľ a Chief Creative & Strategy Officer TRIADu, je prezidentom klubu najoceňovanejších kreatívcov Slovenska - ADC. Je držiteľom vyše 80-tich domácich aj zahraničných ocenení za kreativitu a efektivitu, okrem iného aj za výnimočný prínos v digital marketingu na SR.
igor-toth
Igor Tóth

Riaditeľ marketingu - O2 Slovakia

Riaditeľ marketingu v O2 Slovakia a držiteľ ocenenia Marketér roka 2017. Je spoluzakladateľom a členom prezídia občianskeho združenia Ľudia z marketingu. Pôsobí ako lektor na vysokých školách a rôznych konferenciách. So svojimi cennými skúsenosťami pomáha aj neziskovkám.
filip-kuna
Filip Kuna

Riaditeľ - STROSSLE Slovensko

Riaditeľ slovenskej a českej pobočky Strossle.com, content recommendation platformy zameranej na personalizáciu a native ads. Je členom správnej rady IAB Slovakia – združenie internetovej reklamy a na Slovensko priniesol boom v podobe natívnej reklamy.
libor-topercer
Libor Toporcer

Campaigns strategist - Invelity

Z mladého nadšenca online reklamy sa vypracoval na stratéga kampaní a certifikovaného špecialistu, ktorý je expertom na PPC reklamu (Facebook, Google, e-commerce) pre klientov z rôznych segmentov. Každá kampaň, na ktorej pracuje, sa zlepší minimálne o 30 %.
martin_krupa
Martin Krupa

CEO a zakladateľ - ui42

Založil webovú agentúru ui42, ktorá je lídrom vo webových technológiách na Slovensku. Je expertom na user experience (UX) alebo usability. Propaguje použiteľnosť webov a aplikácií a je autorom niekoľkých kníh o tvorbe e-shopov. Vedie aj odborné workshopy.
Filip Škultéty

Founder & CEO - Glidy

Filip v mladom veku objavil svoj talent a zanietenie pre online marketing. Už na strednej škole pracoval pre digitálnu agentúru, svoje skúsenosti obohatil v Prahe a vrátil sa na SR, aby založil vlastnú digitálnu agentúru. Je špecialistom na SEO a marketing pre vyhľadávače.
oliver-jakubik
Oliver Jakubík

Business Skills Trainer

Ako tréner viedol firemné školenia, zážitkové workshopy a verejné prednášky pre viac ako 5000 účastníkov, s celkovým priemerným ratingom spokojnosti viac ako 95%. Verí, že úspešná prednáška či prezentácia je kombináciou priateľskej atmosféry a atraktívneho obsahu.
Pavol Minár

Founder Inspirations Minar

Pavol je reklamný stratég a marketingový konzultant pracujúci pre klientov v Európe a vo svete. Je držiteľ množstva cien za efektivitu marketingovej komunikácie (EFFIE) na Slovensku a v Rumunsku, Zlatej EFFIE a Zlatého klinca. Prednáša na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM.
Tatiana Uličná

Digital Marketing Consultant

Tatiana je vyštudovaná novinárka, ale prácu v spravodajskej televízii vymenila za klientske Instagramy. V PS:Digital sa venuje najmä plánovaniu, kreatíve a stratégii na Instagrame, a tiež nastaveniu a správe klientských účtov či školeniam pre začiatočníkov aj pokročilých.
plichta
Miki Plichta

Linkedin Storyteller

Miki aka Linkedin Storyteller je autorom najsledovanejšieho vzdelávacieho obsahu na CZE & SK Linkedin. Miki je jedným z prvých Linkedin influencerov a využíva svoj vplyv na predstavenie remeselníkov. Spolupracoval so spoločnosťami ako HB Reavis, Slovak Telekom či Radenska.
frantisek-kozacek
František Kozáček

Zakladateľ VIDEO ACADEMY

YouTube špecialista s viac ako 7-ročnými skúsenosťami a zakladateľ VIDEO ACADEMY, s ktorou pomáha podnikateľom efektívnejšie komunikovať. Je poradcom pre oblasť videa a pomohol vyrásť napríklad aj detskému kanálu Spievankovo, ktorý má aktuálne 1,07 mil. odberateľov.
ptacin
Jakub Ptačin

CEO a zakladateľ - štúdio Echt

Dizajnér a nadšený kreatívec, ktorý stojí na čele štúdia Echt a rozbehol ďalšie úspešné projekty ako sieť second-handov Nosene, Slovensko.Digital, konferenciu By Design či turistický portál Hikemates. Medzi jeho klientov patrí Innovatrics, Telekom, Finstat alebo StartupAwards.

Vyskúšaj si štúdium
zdarma

Mám záujem