Lektori

Najväčší experti z oboru

Lektori

jakub-cech
Jakub Čech

CEO a zakladateľ - Daren & Curtis

Dlhoročné skúsenosti z marketingu Jakub uplatňuje vo svojej agentúre daren&curtis, v ktorej svojím klientom pomáha s komunikačnou marketingovou stratégiou, tvorbou designu a zvyšovaním povedomia o značke. Tiež má dlhoročné skúsenosti vedením workshopov na túto tému.
kamil-aujesky
Kamil Aujeský

CEO a zakladateľ - samsiDigital

Okrem toho, že vedie svoju digitálnu agentúru samsiDigital, má Kamil ako Google Partners Trainer na starosti vzdelávanie jednotlivcov a firiem v oblasti digitálneho marketingu. Pravidelne organizuje Digitálny Štvrtok a natáča nové diely Marketing Backstage.
jan-laurencik
Ján Laurenčík

CEO - Basta Digital / PizzaSEO

Ján vedie úspešnú agentúru Basta Digital a má 11 rokov skúseností s komplexnými stratégiami v online marketingu pre ambicióznych klientov zo segmentov ecommerce, cestovný ruch či B2B. Je špecialistom na technické aspekty online reklamy a digitálnu analytiku.
julia-molcanova
Júlia Molčanová

Art director - Diorama

Júlia študovala grafický dizajn vo Veľkej Británii a pracovala viac než 6 rokov v rôznych agentúrach a grafických štúdiách. Po návrate na Slovensko rozvinula svoje ilustrátorské zdatnosti ako freelancer. Aktuálne pôsobí v agentúre Diorama a stará sa o sofistikovanú vizuálnu komunikáciu značiek.
michal-stin
Michal Stín

Google Partners Trainer

Michal je spoluzakladateľ Truniversity a Google Partners Certified Trainer. Aktuálne sa venuje komplexnému online marketingovému poradenstvu – SEO optimalizácii, webovej analytike a hlavnej špecializácii - PPC reklamy v Google AdWords a na Facebooku.
matej-marcek
Matej Marček

Digital departmen director - 2create

Marek je šéfom integrovaného digitálneho oddelenia vo fullservisovej reklamnej agentúre 2create. Je internetový vizionár, ktorý vedie tím programátorov a online account managerov. Jeho vášňou sú nové technológie a prepájanie offline a online reklamných kampaní.
peter-nemcok
Peter Nemčok

Spoluzakladateľ - Webikon a Paralelna Polis

Peter je zakladateľom WordPress komunity na Slovensku, profesionálny konzultant a školiteľ, jeho firma bola prvá na SR, ktorá poskytovala tvorbu webu pomocou WordPressu. Veľký evangelista pre bitcoiny a blockchain technológie. Naučí nás jednoducho vytvárať weby a eshopy.
katarina-sebova
Katarína Šebová

Social media leader - Triad Advertising

Katarína Šebová, ako social media leader, je najskúsenejšia social media posila v TRIAD Advertising. Preto stráži social media komunikáciu všetkých značiek a vedie social media brand managerov v agentúre. Zaoberá sa kreatívnymi, ale aj strategickými riešeniami v social media.
peter-sebo
Peter Šebo

CDO a zakladateľ - PS:Digital

Pracoval ako redaktor pre digitálny marketing v Stratégiách, bol digitálny riaditeľ vydavateľstva Sanoma Magazines a teraz riadi svoju úspešnú digitálnú agentúru PS:Digital. Je tvorcom a organizátorom najväšej slovenskej digitálnej konferencie Digital RULEZZ.
maros-hamorsky
Maroš Hamorský

Creative Team Leader - ZARAGUZA

Je copywriter a idea maker s viac ako 6 ročnými skúsenosťami z rôznych agentúr, no už dlhodobo pôsobí v Zaraguze na pozícii Creative Team Leader. Podieľal sa na kampaniach, ktoré získali viac ako 60 ocenení za kreativitu. Je členom ADC Slovakia a Europe.
Lívia Brtáňová

Strategy & Creative team leader - Hype

Lívia sa digitálu na strane médií a neskôr reklamy sa venuje už šesť rokov. Navrhuje strategické riešenia pre klientov a vedie tím kreatívcov v digitálnej agentúre Hype.
filip-kuna
Filip Kuna

Riaditeľ - STROSSLE Slovensko

Riaditeľ slovenskej a českej pobočky Strossle.com, content recommendation platformy zameranej na personalizáciu a native ads. Je členom správnej rady IAB Slovakia – združenie internetovej reklamy a na Slovensko priniesol boom v podobe natívnej reklamy.
daniel-zaicek
Daniel Zaiček

Business Director - Performics

Jeho hlavným poslaním je rozvoj potenciálu klientov, ktorým radí na poli biznisu, ecommerce a brandingu. Pôsobí ako Business Developer Director a je expertom na brand performance a efektívnu prácu s dátami a štatistikami, ktoré aplikuje na umelú inteligenciu.
libor-topercer
Libor Toporcer

Campaigns strategist - Invelity

Z mladého nadšenca online reklamy sa vypracoval na stratéga kampaní a certifikovaného špecialistu, ktorý je expertom na PPC reklamu (Facebook, Google, e-commerce) pre klientov z rôznych segmentov. Každá kampaň, na ktorej pracuje, sa zlepší minimálne o 30 %.
martin-krupa
Martin Krupa

CEO a zakladateľ - ui42

Založil webovú agentúru ui42, ktorá je lídrom vo webových technológiách na Slovensku. Je expertom na user experience (UX) alebo usability. Propaguje použiteľnosť webov a aplikácii a je autorom niekoľkých kníh o tvorbe e-shopov. Vedie aj odborné workshopy.
jan-papac
Ján Papač

Stratég - Triad Advertising

Na vizitke stratég, inak tiež media planner a social media observer, ktorý sa v reklame pohybuje skromných 5 rokov. V Triade cez neho prechádza väčšina kampaní, vrátane tých, ktoré v ostatných 3 rokoch pozbierali domáce aj zahraničné ocenenia za efektivitu a kreativitu.
marek-sulik
Marek Šulik

Google Partners Trainer

Marek je Google Partners Trainer, lektor v Truniversity a Impact Hube. Špecializuje sa na témy webovej analytiky, SEO optimalizácie pre vyhľadávače, použiteľnosť web stránok a sociálne médiá. V agentúre VISIBILITY dlhoročne pôsobil na pozícii Strategy Director.
oliver-jakubik
Oliver Jakubík

Business Skills Trainer

Ako tréner viedol firemné školenia, zážitkové workshopy a verejné prednášky pre viac 5000 účastníkov, s celkovým priemerným ratingom spokojnosti viac ako 95%. Verí, že úspešná prednáška či prezentácia je kombináciou priateľskej atmosféry a atraktívneho obsahu.
frantisek-kozacek
František Kozáček

CEO a zakladateľ - Video Academy

V roku 2012 vznikol jeho prvý video kanál, na ktorom vytvoril viac ako 200 videí - následne založil VIDEO ACADEMY. Ukazuje dnešným lídrom špičkové know-how o tom, čo vo videách funguje a postupne učí firmy, ako pracovať s video obsahom, získavať veľkú návštevnosť a následne zvyšovať zisky.
vladimir-cintula
Vladimír Cintula

Senior consultant - RIESENIA.com

Vlado je hlavným analytikom a senior SEO/SEM konzultantom v spoločnosti Riešenia.com s viac ako 10 ročnými skúsenosťami. Má na starosti prípravu, správu a vyhodnocovanie komplexných online kampaní v rôznych reklamných systémoch, ako aj školenia veľkých klientov.
pavel-hornak
prof. Pavel Horňák

Katedra marketingovej komunikácie FF UK

Profesor sa problematikou reklamy zaoberá už 30 rokov, pôsobí ako prezident Slovenskej spoločnosti pre propagáciu (SOSPRA) a je spoluzakladajúcim členom Rady pre reklamu SR. Ponorí nás do tajomstiev kreatívneho myslenia a tiež nás naučí tvoriť úspešné reklamné slogany.
martina-sokolikova
Martina Sokolíková

Manager - Grow with Google

Po štúdiu marketingu na FMUK, Martina pracovala pre viacero startupov v Nemecku a na Slovensku. Od roku 2015 pracuje pre slovenskú pobočku Google, najprv ako koordinátorka programu Google Partners a momentálne vedie vzdelávaciu iniciatívu Grow with Google na Slovensku.

Registrácia je otvorená
do 30. 9. 2018

CHCEM TAM BYŤ