O nás

DIGITÁLNA UNIVERZITA

Digitálna Univerzita je inovatívny vzdelávací projekt Digital Marketing Clubu, ktorý sa už 10 rokov špecializuje na profesionálne vzdelávanie študentov, marketérov a podnikateľov v oblasti online marketingu. Okrem odborných prednášok a workshopov pravidelne organizujeme sériu konferencií Make it Digital, víkendové vzdelávacie pobyty, inšpiratívne stretnutia s úspešnými podnikateľmi Digitálne obedy, vzdelávací pobyt na mori – Digitálnu Jachtu a tiež organizujeme najväčšiu networkingovú párty pre marketérov – Marketingovicu.

Na mnohých našich projektoch spolupracujeme s najväčšími autoritami digitálneho sveta ako s ADMA – Asociáciou Digitálnych Marketingových Agentúr, s Google Slovensko a tiež s väčšinou top digitálnych agentúr.

Za roky pôsobenia sme už pomohli mnohým našim absolventom naštartovať kariéru a nájsť si lepšiu prácu, ale aj mnohým podnikateľom lepšie rozbehnúť svoj biznis. Veríme, že pomôžeme aj vám a zostaneme vám silnou oporou aj po absolvovaní Digitálnej Univerzity.

Email

STUDIUM@DIGITALNAUNIVERZITA.SK

Telefonné číslo

+421 944 565 896

Adresa

DIGITAL MARKETING CLUB
ODBOJÁROV 10, BRATISLAVA

Získali sme prestížne ocenenia

Roky nášho úsilia a prebdených nocí boli docenené. Na prestížnej súťaži Digital Pie, sme získali ocenenie Digital Special Award za výnimočný prínos vo vzdelávaní na Slovensku.

Zároveň sme sa tento rok stali aj členmi SAPIE (Slovenská aliancia pre inovatívnu ekonomiku), za naše progresívne a inovatívne aktivity vo vzdelávaní.

Pri príležitosti výročia 100 rokov od založenia Univerzity Komenského náš klub získal výninočnú pamätnú medailu za náš prínos vo vzdelávaní na univerzite.

Je to pre nás veľká pocta, ktorá nás motivuje a zároveň zaväzuje robiť našu prácu ešte lepšie a prinášať zmysluplné projekty.

Napíš nám

Máš otázky alebo nápady? Radi ti odpovieme.