O nás

DIGITÁLNA UNIVERZITA

Digitálna Univerzita je inovatívny vzdelávací projekt Digital Marketing Clubu, ktorý sa už 7 rokov špecializuje na profesionálne vzdelávanie študentov, marketérov a podnikateľov v oblasti online marketingu. Okrem prednášok a workshopov pravidelne organizujeme sériu konferencií Make it Digital, víkendové vzdelávacie pobyty - Digitálnu Chatu, inšpiratívne stretnutia s úspešnými podnikateľmi - Digitálne obedy, týždňový vzdelávací pobyt na mori - Digitálnu Jachtu a tiež organizujeme najväčšiu networkingovú párty pre marketérov - Marketingovicu.

Na mnohých našich projektoch spolupracujeme s najväčšími autoritami digitálneho sveta ako s ADMA - Asociáciou Digitálnych Marketingových Agentúr, s Google Slovensko a tiež s väčšinou top digitálnych agentúr.

Za roky posôbenia sme už pomohli mnohým našim absolventom naštartovať kariéru a nájsť si lepšiu prácu, ale aj mnohým podnikateľom lepšie rozbehnúť svoj biznis. Veríme, že pomôžeme aj vám a zostaneme vám silnou oporou aj po absolvovaní Digitálnej Univerzity.

Email

STUDIUM@DIGITALNAUNIVERZITA.SK

Telefonné číslo

+421 944 565 896

Adresa

DIGITAL MARKETING CLUB
ODBOJÁROV 10, BRATISLAVA

Napíš nám

Máš otázky alebo nápady? Radi ti odpovieme.